Koncert pro Paměť národa

Podpořte Paměť národa, připomeňte si sametovou revoluci a užijte si dobrou muziku! Oslavíme také říjnový svátek, v dobrém stylu – sejdeme se 28. října 2019 v 19.30 hod. v pražském Forum Karlín.
Vstupenky seženete přes síť Ticketstream: https://www.ticketstream.cz/akce/nezapomenme-koncert-pro-pamet-naroda-126464

Připomeneme si legendární Koncert pro všechny slušný lidi z prosince 1989, i my jsme připravili koncert napříč žánry a generacemi. Vystoupí Barbora Poláková, Thom Artway, Jaroslav Hutka, Aneta Langerová, Monika Načeva & Michal Pavlíček, Zdivočelí koně, Už jsme doma, Zuby nehty, Ondřej Ruml, Vladimir 518 & DJ MIKE TRAFIK, Michal Ambrož & Hudba Praha, Portless, Jaroslav Samson Lenk – hudebník, Jan Burian, Tomáš Klus, Ben Cristovao, Ondrej Pivec & Organic Quartet, The Atavists, vypsaná fiXa, Tony Duchacek & Garage, Xavier Baumaxa, PRAGO UNION (official), Dan Bárta a další.. Těšte se i na zajímavé řečníky. …Znovu je třeba, aby slušní lidé drželi při sobě.
Více na webu: https://www.nezapomenme.cz/koncert/

„Nezajímá nás Zemanovo oceňování komunistů, estébáků a normalizačních herců. Uděláme si svojí oslavu,“ říká Mikuláš Kroupa, zakladatel Paměti národa a ředitel Post Bellum, ke státnímu svátku 28. října.

Příběhy z Paměti národa ukazují, jak je důležité žít v demokracii a svobodě. Tím, že si koupíte lístek, sbírku Paměť národa podpoříte. Všichni umělci hrají jen za náklady bez nároku na honorář.

Cena vstupenky na benefiční koncert: 950 Kč.
Vstupenky jsou k dostání přes síť Ticketstream: https://www.ticketstream.cz/akce/nezapomenme-koncert-pro-pamet-naroda-126464

Výtěžek koncertu bude věnován na další dokumentování příběhů pro Paměť národa (www.pametnaroda.cz). Tato unikátní sbírka již nyní uchovává okolo devíti tisíc mnohahodinových záznamů vyprávění lidí, kteří prožili totalitní režimy 20. století, nacismus a komunismus.
……………………………………………………………………………………………
K oslavám třiceti let svobody se Paměť národa připojuje mimo jiné kampaní #nezapomeňme.

Koncert je součástí #nezapomeňme. Stejně tak jako projekt 30 Měst Paměti národa a letošní mezinárodní Ceny Paměti národa.
https://www.nezapomenme.cz